• Vážení rodičia našich budúcich prvákov,

srdečne vás pozývame na zápis žiakov do prvého ročníka, ktorý sa uskutoční 19. apríla 2022. Pred samotným zápisom je potrebné vyplniť elektronickú prihlášku

V utorok 19.4.2022 od 09:00 do 16:00 hod. sa uskutoční zápis v budove našej školy, na ktorom vaše prihlášky už len podpíšete. Na zápis je potrebné prísť aj s dieťaťom.

Na zápis si prosím doneste:

- občianske preukazy,

- rodný list dieťaťa.

Na prihláške a prehlásení o písomnostiach sú potrebné podpisy oboch zákonných zástupcov. Čestné prehlásenie vypĺňa len ten zákonný zástupca, ktorý nevie získať druhý podpis zo závažných dôvodov.

V prípade, že sa v danom termíne zápisu nemôžete zúčastniť, dohodnite si s nami náhradný termín.

Tešíme sa na stretnutie