• Zber papiera

• Spoločnosť KOSIT a.s. vyhlásila zber papiera, ktorý je sprevádzaný atraktívnou súťažou o finančné ceny. Preto sa aj naša ZŠ zapojila do tohto projektu.

Chceli by sme v spolupráci s Vašou pomocou nazbierať čo najviac papiera.

Zviazaný papier (nie kartóny) môžete nosiť priebežne do 9. decembra 2021 a nechať ho vo vstupnej hale školy. Meno dieťaťa a hmotnosť prosím nahlásiť triednym učiteľom.

• Recykluj a vyhraj

• Aj v tomto roku sme sa zapojili do súťaže s MILK AGRO - "Recykluj a vyhraj" v zbieraní SABI viečok.

Súťaž trvá do 29. apríla 2022.  Hliníkové viečka zo SABI výrobkov môžete priebežne odovzdávať počas celej doby trvania súťaže. Umyté a vysušené viečka odovzávajte v mikroténovom sáčku s menom dieťaťa a počtom odovzdaných viečok.

• Hovorme o jedle

• Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do projektu „Hovorme o jedle“, ktorý sa uskutoční v termíne od 18.10. do 22.10.2021.

Vyhlásené denné témy v rámci vzdelávacej aktivity

• Dňa 6.10.2021 sa žiaci 2., 3. a 4. ročníka zúčastnili tréningového kola informatickej súťaže iBobor. Zúčastnilo sa 14 žiakov. Šiesti z nich sa stali úspešnými riešiteľmi - Ema Bitóová, Hajnalka Péterová, Diana Referovič, Dan Német, Viktória Šuverová a Laura Andóová. Všetkým blahoželáme.

V termíne od 8.- 12.11.2021 sa uskutoční riadne kolo. Dúfame, že sa zapojí viac žiakov.

bobor_plagat2122.pdf​​​​​​​

• Domáce samotesty

• Prosíme rodičov, ktorí požiadali o sady testov na domáce samotestovanie, aby si 2. sadu vyzdvihli v utorok - štvrtok v čase od 7,20 - 7,50 hod. a od 12,15 - 16,00 hod.

• Nosenie rúšok

• Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR dnes zverejnilo informácie ohľadom nosenia rúšok podľa aktuálne platnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR.

ruska_04102021.pdf​​​​​​​